Žalúzie a sieťky

Prečo zatepľovať?


žalúzie ISO SYSTEM HIT je moderná a esteticky vyvážená žalúzia s retiazkovým ovládaním typu monocomang, čo ponúka komfort jednoduchého ovládania. Žalúzia Hit z rodiny interiérových horizontálnych žalúzii ISO SYSTEM je najpopulárnejšia z ponúkaných technických variant s vyhľadávaným pomerom cena/kvalita. Spolu s nenáročnou montážou ponúka širokú škálu farieb a dokáže uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.
Umiestnenie: Interiér
Materiál: Kov
Ovládanie: Retiazka
Atypické tvary: Niežalúzie ISO SYSTEM LITE plus je vývojovo posledným typom žalúzie s retiazkovým ovládaním typu monocomand. Ponúka všetok komfort jednoduchého ovládania, prístup ku všetkým ovládacím prvkom a jednoduchú údržbu bez nutnosti demontáže. Jej ďalšou prednosťou je dokonalá ochrana vnútorného mechanizmu od vonkajšieho priestoru pomocou dvoch uzamykateľných líšt horného profilu. ISO SYSTEM LITE plus sú žalúzie vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu, ktorý vytvára luxusný dizajn.
Umiestnenie: Interiér
Materiál: Al
Ovládanie: Retiazka
Atypické tvary: Niežalúzie ISO SYSTEM IAL je moderná a esteticky vyvážená žalúzia s retiazkovým ovládaním typu monocomang. Ponúka komfort jednoduchého ovládania, spoľahlivosť kvalitných komponentov a širokú škálu farebných a technických vyhotovení. ISO SYSTEM Lux je celohliníková interiérová žalúzia umožňujúca vyhotoviť atypické prevedenia, ktoré sú vhodné na dotváranie dizajnu moderných budov a precízne riešenie interiéru.
Umiestnenie: Interiér
Materiál: Kov
Ovládanie: Retiazka
Atypické tvary: Áno


žalúzie

Siete 19x8


siete Podobne ako siete 25x10 ISSO s falcom sú určené pre montáž na plastové okná. Hlavný rozdiel oproti valcovaným sieťam je, že extrudované profily sú liate - profil je ťahaný cez formu.
V ponuke máme tri odtiene štandatných farieb biela /408/ hnedá /456/ elox /6003/ a 6 odtieňov v imitácií dreva zlatý dub /2178/, čerešňa /3152/, orech /2179/, balsamico /3214/, írsky dub /3211/ a borovica /1192/.
Vyznačujú sa tým že pri montáži sa nezasahuje do okna, ani nie je potrebné vŕtanie do plastu okna. Sieť sa jednoducho za pomoci plastových uší uchytí háčikmi o tesniace gumičky okna. Keďže má každý typ okna inú hrúbku rámu máme v ponuke 6 typov háčikov vo veľkostiach 0, 12, 17, 20, 25, 30 mm, ktoré sú farebne prispôsobené odtieňom profilu siete.
Umiestnenie: Interiér
Materiál: Kov
Ovládanie: Retiazka
Atypické tvary: Áno

Meteriál


siete Profil extrudovaný 19 x 8 (biely, hnedý, elox, imitácia dreva)
Plastové rohy - vnútorné (biele), vonkajšie (biele, hnedé)
Sieťovina - sivá (sklolaminát potiahnutý PVC)
Tesniaca guma - 4,2 mm (sivá)
Plastová úchytka - uško (biela, hnedá, RAL 8003)
Háčik - 0, 12, 17, 20, 25, 30 mm (biela, hnedá, RAL 8003)

Rozmery

siete


Základný účtovný rozmer: 0,50 m2

Maximálne doporučené rozmery:
Šírka1500mm
Výška1800mm
Plocha2,70 m2
* tieto rozmery sa môžu brať do úvahy i v prípade uznávania reklamácií

Údržba

Siete nevyžadujú žiadnu údržbu. Odporúča sa však sieť raz za rok očistiť vodou prípadne za pomoci stlačeného vzduchu prefúkať od nečistôt.

UPOZORNENIE:
Na zimu sa odporúča siete demontovať.